Siparişin Kargoya Verilmesi


Siparişiniz le ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize e-posta (info@bambooworldmagaza.com) adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır. 


Bütün İllere Ücretsiz Kargo İmkanı sağlıyoruz Ankara il dışı ürün gönderilerinde bağlı olduğunuz il merkezine kadar ücretsizdir. 


Ürün gönderim süresi 1 ile 7 iş günü arasında farklılık göstermektedir.


Ürün teslimi kargo veya ambar ile site önüne kadar teslim edilir, Ürün kurulumu kargo veya ambar firması ile teslim edildiği zaman kurulum müşteriye aittir. Ürün teslim alana kadar sigortalı ve garantili gönderim sağlıyoruz.


NOT: 1- Ücretsiz ürün gönderimi özel kampanyalı salıncak hediyeli ürünler için geçerli değildir özel kampanyalı salıncak hediyeli ürünlerde Ankara ili dışında bulunduğunuz yere ek kargo ücreti uygulanır.

2- Tekli Salıncak F101-K101-A101 Ürünlerimizde Ankara İl Dışı Satın Alımlarda Ek Kargo Ücreti AlınırSiparişiniz ulaştığında lütfen aşağıdaki maddelere dikkat ediniz;

 

1.    Siparişiniz kargoda zarar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve gönderilir.

2.    Siparişiniz deki ürünler ilgili firmaların garantisi altındadır.

3.    Kargonuz da açılmış, yırtılmış veya fiziksel anlamda zarar görmüşse lütfen teslim almayınız. 

4.    Siparişinizde herhangi bir eksiklik varsa lütfen 09:30 19:00 mesai saatleri içerisinde  (0 312 235 66 86) numaralı  Destek Hattımızdan bize ulaşınız.